• Nasze talenty

• Talent informatyczny - Ignacy Świst

• 02.12.2022 19:02
              • Największą pasją Ignacego jest informatyka. Od dwóch lat intensywnie uczy się różnych języków programowania, m.in. Scratch, Assembly (dyplom za wykonanie 357 zadań), Python (dyplom za wykonanie 386 zadań), C++ (obecnie realizuje kurs).
              • Talent sportowy

• 02.12.2022 08:12
              • Antonina Jarosiewicz

Antonina swoją poważniejszą przygodę ze sportem zaczęła na początku szkoły podstawowej od pływania w UKS Orka i zajęć akrobatycznych w Gym & Joy Academy. Rekreacyjnie jeździła również na nartach, rowerze, pływała na topazach.
              • I miejsce w Konkursie Informatycznym

• 24.03.2022 13:23
              • Laureatami II WARSZAWSKIEGO KONKURSU MULTIMEDIALNEGO pt. „Bezpieczna przygoda z Internetem” DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTATWOWYCH M. ST.WARSZAWY zostali uczniowie Naszej Szkoły.
              • Laureatka Konkursu Fizycznego

• 24.03.2022 13:14
              • Angela Dudzińska, uczennica klasy siódmej, została laureatką prestiżowego Konkursu Fizycznego zorganizowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Fizycznego.