• Klasy I-III

• Czytam z klasą - projekt

• 10.09.2023 22:09
            • Nowy rok szkolny stawia przed nami nowe wymagania. Nowe aktywności  to rozwój siebie.
              Klasa 2 b z wychowawcą p. Karoliną Kotowską będzie realizować w roku szkolnym 2023/2024 Międzynarodowy Projekt Edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa. Rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania, zachęcanie rodziców do czytania dzieciom, pogłębianie wiedzy na temat dobroczynności, kształtowanie u uczniów stałych sprawności w czynieniu dobra, integracja zespołu klasowego, współpraca placówek oświatowych z terenu całego kraju i zagranicznych szkół polonijnych, wspieranie rozwoju nauki języka polskiego i oświaty polskiej za granicą to niektóre cele, które Pani Karolina chce osiągnąć razem ze swoją klasą.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja pod kryptonimem "Na tropach dobroczynności" stanie się świetną zabawą i przygodą.
            • Czytam z klasą - projekt