Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Z ogromna radością ogłaszamy, że w tym roku nasza Szkoła po raz pierwszy przystąpiła do
ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka. Nasz debiut w tej akcji charytatywnej okazał się
wielkim sukcesem. Chyba nikt z organizatorów i darczyńców nie spodziewał się tak
imponującego finału.
Świąteczna paczka dla Pani Antoniny składała się z 32 kartonów, które zawierały meble,
produkty spożywcze, drogeryjne i chemiczne, kołdry, pościel, komplety ręczników. W paczce
nie zabrakło też kawy i herbaty, słodyczy, książek historycznych i drobiazgów dla psa.
Ogólna wartość Szlachetnej Paczki wyniosła ponad 5 tysięcy złotych.
Oprócz pomocy materialnej podarowaliśmy Pani Antoninie radość i nadzieję oraz wiarę w
drugiego człowieka. Dla nas zbiórka też była cenną lekcją dobroci, wrażliwości i umiejętności
dzielenia się. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli uczestniczyć w tej szczególnej lekcji.
Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM małym i dużym darczyńcom za przekazane rzeczy
i pieniądze. W czasie zbiórki udało nam się zebrać 3 tysiące złotych.
Dziękujemy Rodzicom za okazane serce, poświęcony czas i pieniądze. W sposób
szczególny dziękujemy Pani Marcie Lupa za obsługę logistyczną i prowadzenie księgowości,
Pani Joannie Olszak za prowadzenie magazynu, Panu Arkadiuszowi Sałek za przewóz
paczek.
Dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom za zaangażowaną pracę i pozytywną
energię. Piotrkowi, Maćkowi, Ani, Oli, Jankowi, Grzesiowi, Ali za pakowanie i
przygotowanie paczek do transportu.
Drodzy Państwo – jako cała społeczność szkolna odnieśliśmy sukces w wymiarze
organizacyjnym i wychowawczym, który pokazuje, że wspólnie możemy góry przenosić i
sięgać ich szczytów.
Szkolny Wolontariat z Radą Rodziców