• W ultrafiolecie spacerują dzieci ubrane w żółte odblaskowe kamizelki.
            • Kopciuszek XXI wieku

• 22.05.2024 uczniowie z klasy 1a i 3a wybrali się do Teatru Capitol na musical "Kopciuszek". Jest to piękna, muzyczna opowieść o tym, co w dzisiejszym świecie pełnym wszechobecnego Internetu, smartfonów i wirtualnej rzeczywistości powinno być dla nas najważniejsze. Wszyscy byli zachwyceni grą aktorów, scenografią oraz oprawą muzyczną.

• Uczniowie biegną na boisku szkolnym wzdłuż torów do biegania.
            • Miniony tydzień to zmagania lekkoatletów z SP 25

• Udany start naszej młodzieży - Nikola, Iga , Maja i Janek na podium w Mistrzostwach dzielnicy Wola.

Nasza sztafeta olimpijska w składzie Maja, Magda, Gabrysia i Nikola zdobyła srebro.

W kategorii dzieci w czwórboju lekkoatletycznym ostatecznie chłopcy uplasowali się na 4 miejscu a dziewczęta na 6 miejscu.

Gratulacje!

• Uczniowie na stali gimnastycznej przedstawiają dla rodziców spektakl. W tle granatowa tkanina na której wiszą wizerunki mamy i taty oraz czerwone serca. W dużym czerwonym sercu biały napis "Kochamy Was".
            • Międzynarodowy Dzień Rodziny

• Z okazji tak wspaniałych uroczystości, jak Międzynarodowy Dzień Rodziny obchodzony 15 maja oraz Dzień Matki - 26 maja, uczniowie świetlicy wraz z wychowawcami przygotowali prezentacje słowno - muzyczne mające na celu pokazanie ważności RODZINY w naszym życiu.

Dziękujemy za liczne przybycie drogich Rodziców i Opiekunów!

• Uczniowie przed budynkiem szkoły rozgrywają konkursy sportowe, niektórzy klęczą na ziemi, inni stoją. Obok opiekunka przytrzymuje szarfę i odmierza czas.
            • Dzień Dziecka

• Wspaniałe występy Rodziców i konkurencje sportowe były jednym z elementów atrakcyjnego DNIA DZIECKA w naszej szkole. Budka z lodami, animacje dla młodszych dzieci, gry sportowe w świetlicy, konkurs plastyczny i na koniec relaks w chłodnych salach świetlicowych z popcornem - oto, co się dziś działo! Dzieci długo będą miały w pamięci ten dzie.

• Uczniowie siedzą na trawniku na boisku szkolnym przed szkołą. Mają przed sobą rozłożone zeszyty i książki, rozwiązują zadania matematyczne.
            • Zajęcia w plenerze

• Dzieci z klasy 1a korzystając ze słonecznej pogody uczyły się matematyki w plenerze.Z sukcesem wykonaliśmy wszystkie zadania!

• Uczniowie siedzą przy drewnianej ławie i jedzą z drewnianych mis. Niektóre z dzieci mają pomalowane twarze.
            • Wycieczka klasy 1b

• klasa 1b odwiedziła wioskę indiańską Fort Hantajo. Podczas wycieczki zwiedzaliśmy wystawę indiańskich strojów, przedmiotów codziennego użytku, podziwialiśmy totemy, tipi, wigwamy. Nie zabrakło również takich atrakcji jak strzelanie z łuku, malowanie twarzy czy wykonanie indiańskiego wisiorka. Na koniec wspólnie zatanczylismy indiański taniec. Było bardzo ciekawie. Wspomnienia z wyprawy zostaną na długo w pamięci.