• Klasy I-III

• Samochody przyszłości

• 22.10.2021 00:59
              • Samochody przyszłości – z jakich technologii mają korzystać i jak będą wyglądać? Jakimi samochodami będziemy w bliższej lub dalszej przyszłości się poruszać? Jak będą wyglądać i co oferować podróżującym nimi pasażerom?
              • Zdobywcy wszechświata

• 22.10.2021 00:53
              • Kosmos od zawsze fascynował człowieka, ale historia lotów kosmicznych liczy sobie niewiele więcej niż 60 lat. Do dziś odbyło się około 300 lotów kosmicznych, a wzięło w nich udział ponad 500 osób z 38 krajów.
              • Międzynarodowy Dzień Teatru

• 22.10.2021 00:51
              • W marcu dzieci z klasy drugiej pod opieką p. Bożeny Olejnik uczestniczyły w obchodach Międzynarodowego Dnia Teatru. Dowiedziały się z czego składa się teatr, jak powstaje spektakl teatralny, w co się ubrać na wizytę w teatrze i jak się podczas niej zachować oraz co to jest kamishibai.
              • Wynalazki zmieniają świat!

• 22.10.2021 00:44
              • W drugiej połowie lutego uczniowie klasy drugiej pod kierunkiem Pani Bożeny Olejnik – Ziewiec wzięli udział w projekcie „Wynalazki zmieniają świat”.