• Klasy I-III

• Zimowe zabawy na boisku szkolnym

• 22.10.2021 00:33
              • Wreszcie spadł długo wyczekiwany przez dzieci śnieg. Uczniowie z klas młodszych aktywnie odpoczywają na boisku szkolnym lepiąc śnieżne kule. Ciekawe, który bałwanek zaprezentuje się najlepiej?
              • Etykieta i dobre maniery

• 22.10.2021 00:27
              • Uczniowie klas młodszych wzięli udział w projekcie „Dobre maniery”.
                Do realizacji owego projektu, skłoniło nas coraz częściej pojawiające się pytanie: „…czy wypada?”
              • Opiekujemy się zwierzętami

• 22.10.2021 00:23
              • W ostatnich dniach listopada uczniowie z klas młodszych pod kierunkiem Pani Bożeny Olejnik – Ziewiec wzięli udział w projekcie „Opiekujemy się zwierzętami”. Celem zajęć było zdobycie umiejętności i informacji dotyczących zwierząt: jak dbać o zwierzęta domowe i rozpoznawać niektóre gatunki zwierząt, jak zachowywać się wobec obcych, dzikich zwierząt, jak pomagać zwierzętom w czasie zimy. Posłużył temu szereg zajęć: czytelnicze, muzyczne, plastyczno-techniczne.
              • Rosnę zdrowo

• 22.10.2021 00:19
              • Uczniowie klas młodszych uczestniczyli w realizacji innowacji pedagogicznej „Rosnę zdrowo”.